Czaromarownik 2019
Niedługo Nowy Rok, a wraz z nim nowe postanowienia, plany i cele. Idealnym rozwiązaniem na rozpoczęcia 2019 roku jest poręczny, niewielki planer, mieszczący się w każdej torbie i torebce, dzięki któremu będziemy mogli starannie zaplanować nasze czynności i działania. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi najnowszy „Czaromarownik 2019”. Siódma odsłona kultowego osobistego kalendarza zawiera, jak zwykle, skondensowaną porcję magicznych porad i astrologicznych ciekawostek, które uprzyjemnią nam proces planowania tygodni. 

W tegorocznym wydaniu dowiemy się między innymi: jak fazy księżyca wpływają na nasz wygląd i urodę, jacy są w związkach mężczyźni spod różnych znaków zodiaku, co czeka nas w nowym roku numerologicznym, w końcu i poznamy specjalnie opracowane rytuały, które przynosić mają miłość, pieniądze bądź szczęście. Warto wspomnieć, iż w książce znajduje się obszerny horoskop na nowy 2019 rok, dzięki któremu dowiemy się, czy nadchodzący rok będzie mniej lub bardziej pomyślny. Prawdziwym dopełnieniem publikacji są niezwykle trafne cytaty na każdy dzień roku, które z powodzeniem można podczytywać w różnych miejscach i porach dnia. 

„Czaromarownik 2019” to przede wszystkim świetny planer, w którym znajdziemy miejsce na zanotowanie ważnych dat czy informacji. Całość zamknięta jest w niezwykle eleganckiej i stylowej twardej oprawie, która przywodzi na myśl wytworne biblioteczne woluminy, wraz z wygodną wstążką – zakładką,  ułatwiającą oznaczanie miejsc w recenzowanym kalendarzu. "Czaromarownik 2019" prezentuje się na tyle stylowo i elegancko, iż najchętniej pozostawiłabym go na kolejne nadchodzące lata. Tylko wówczas nie miałabym okazji poznać kolejnych wersji tego magicznego kalendarza. A na to zdecydowanie nie mogę już sobie pozwolić. :)
Ocena: 9/10

Za egzemplarz książki do recenzji serdecznie dziękuję: 

https://www.taniaksiazka.pl/


Inne książkowe bestsellery.
 

Komentarze

 1. Mimo tak dobrej Twojej opinii raczej nie sięgnę po czaromarownik, ale raczej zdecyduje się na jakiś inny kalendarz na najbliższy rok.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kupiłam taki planer w zeszłym roku i w tym planowaniem, to u mnie się nie sprawdza, dlatego teraz już sobie daruję. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam jakiś Czaromarownik z wcześniejszych lat, fajna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdyby nie fakt, że mam już inny planer, dałabym temu szansę. Prezentuje się świetnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam inny kalendarz, ale ten zdecydowanie prezentuje się bardzo elegancko ;>

  OdpowiedzUsuń
 6. Generalnie nie potrzebuję czegoś takiego, ale jestem zakochana w okładce ♡ Cudo♡
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. jestem wielką fanką organizerów i od lat tworzę własny, spersonalizowany, ale tak klimatycznej okaładki to nie mam :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Miałam czaromarownik w zeszłym roku ; )

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty