"Przedsmak zła" Alex Kava

Pamiętacie młodą agentkę FBI Maggie O'Dell, wybitną specjalistkę od tworzenia profili psychologicznych seryjnych morderców? Bohaterka powraca wraz z nową książką "Przedsmak zła", stanowiącą prequel serii autorstwa Alex Kavy. Opis książki poniżej:

"Ciało zwisało z sufitu. Ręce i nogi były związane kablem, a ściany pokrywały rozbryzgi krwi. W kuchni stało otwarte pudełko na jedzenie na wynos, nad którym unosiła się chmara much. W środku znajdowała się ludzka śledziona, a może wątroba, trudno powiedzieć.

Taki widok zastała agentka Maggie O’Dell na miejscu zbrodni. Pierwszym, które oglądała na własne oczy, a nie na zdjęciach policyjnych techników. Dotąd próbowała przeniknąć umysły zabójców zza biurka, jednak przy tworzeniu profilu tego mordercy ma jej pomóc praca w terenie.

Giną kolejne ofiary, sprawca działa według określonego wzorca, ale do czasu. Nieoczekiwanie skupia uwagę na Maggie O’Dell i zmienia zasady gry. Prowokuje i zaprasza do okrutnej zabawy, w której zwycięży ten, kto pierwszy dopadnie przeciwnika."

A na stronie http://www.alex-kava.pl/ znajdziecie nie tylko książkę, ale pakiet genialnych gadżetów, w tym zakładki czy kubek idealny do kawy, bo z dwuznacznie brzmiącym napisem: "Czas na kavę" . :)))) Ja już z prawdziwą niecierpliwością czekam na swój egzemplarz, bo uwielbiam książki amerykańskiej autorki.

Komentarze

 1. Uwielbiam twórczość tej autorki, dlatego nie mogę doczekać się lektury tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam niecierpliwie na swój egzemplarz ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam jeszcze twórczości tej autorki, ale wiele dobrego o niej słyszałam, więc bardzo chcę to zmienić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi bardzo intrygująco.

  OdpowiedzUsuń
 5. Może to czas na pierwsze spotkanie z twórczością autorki :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty