W labiryncie kłamstw - seria Harlana Cobena


W labiryncie kłamstw to seria 28 książek megagwiazdy współczesnego thrillera - Harlana Cobena. Jego książki niezmiennie królują na listach bestsellerów, a serwowane przez niego zakończenia przyprawiają o zawrót głowy miliony czytelników. Międzynarodowa kariera Cobena rozpoczęła się od thrillera Nie mów nikomu; jako pierwszy autor na świecie otrzymał wszystkie trzy prestiżowe nagrody literackie przyznawane w kategorii powieści kryminalnej, w tym najważniejszą - Edgar Poe Award. Precyzyjnie skonstruowana intryga, fałszywe tropy prowadzące donikąd, mistrzowsko stopniowane napięcie, pozornie niemożliwe do wyjaśnienia zagadki pojawiające się niemal na każdej stronie i zaskakujące zakończenie - to właśnie cechy jego stylu pisarskiego. Kolekcja W labiryncie kłamstw daje możliwość skompletowania wszystkich dotychczas wydanych w Polsce powieści w wyjątkowym wydaniu w oprawie twardej. [źródło]

Jako że moja mama jest ogromną fanką twórczości Cobena, postanowiłam w końcu skompletować całą serię. Nie mam pojęcia, gdzie zmieszczę te wszystkie części całego cyklu, ale na pierwszy tom już się skusiłam! :) Tylko 7,99 zł. :D  A Wy jesteście zainteresowani?

Komentarze

 1. Ja też będę zbierać tę kolekcję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam tego autora, po każdą książkę sięgam w ciemno.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam jeszcze nic tego autora. Nie skuszę się na zakup tej kolekcji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że ciekawa propozycja :) Aczkolwiek raczej nie będę zbierała

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mnie ta kolekcja kusi :)
  P.S. Genialna torba :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytałam jak narazie jedną książkę tego autora i nie żałuję, ale jakoś nie mam parcia na kolejne tytuły :) Może kiedyś się skuszę. Recenzja za to jest świetna, bardzo dobrze napisana. Podoba mi się Twoja torba, mogłabym wiedzieć skąd jest? Dodaję bloga do obserwowanych:)
  Zapraszam do siebie: http://recenzentka-doskonala.blogspot.com/2018/02/slammed-colleen-hoover.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Zastanawiam się, bo choć twórczość Cobena lubię to nie wiem czy na tyle, by zebrać cały stos jego książek.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja jestem wielką fanką Cobena, więc zachwycił mnie fakt takiej serii :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty