"Maślana - Czas pokoju" premiera

Dziś jest WIELKI DZIEŃ, bowiem swoją premierę na księgarskim rynku ma najnowsza książka Michała Krupy - "Maślana - Czas pokoju", którą mój blog miał zaszczyt objąć patronatem (jestem taaaaaaakaaaaa dumnaaaaaa:)). Zachęcam do zapoznania się z opisem powieści, a przy okazji również do polubienia profilu autora na fb, który znajduje pod następującym linkiem: https://www.facebook.com/krupamichalpisarz?ref=ts&fref=ts 

"Maślana, płatny zabójca, jest mistrzem w swoim fachu. Zlecenia doprowadza zawsze do końca i nawet w trudnych sytuacjach, nie wycofuje się. Tym bardziej nie ucieka. Śmierć jest mu bliższa niż przyjaźń i miłość. Maślana żyje w świecie, który dla zwykłego człowieka, jest tematem tabu. Tutaj nie ma podziału na dobrych i złych a ludzkie życie nie ma żadnej wartości. Przemoc, żądza pieniądza, brutalność i bezwzględność. Tym cechuje się ten świat. Maślana, operujący wszelaką białą bronią, nie ma daru do szybkiego myślenia, ani do elokwentnych i wyszukanych wypowiedzi. Liczy się tylko jego miecz i zlecenie. Pewnego dnia, jego życie, choć z pozoru proste i brutalne, ulega przemianie. Jedno z następnych, zwykłych zadań, wciąga go w wir zdarzeń, których nawet on sam nie był w stanie przewidzieć. Mafia, policja, Żydzi, ludzkie potwory powstałe w skutek podania tajemniczego serum, no i Panna Magdalena – naukowiec i twórca owej tajnej substancji. Z tym wszystkim przyjdzie zmierzyć się Maślanie, bez pewności na godziwą zapłatę po wykonaniu zadania. Czy można jednak wycenić kiełkującą się miłość w zdemoralizowanym sercu bohatera" źrodło


***
Kochani, korzystając z okazji chciałam bardzo Was prosić o chwilową wyrozumiałość. Na jakiś czas jestem zmuszona częściowo zniknąć z blogosfery: recenzje postaram się publikować w miarę regularnie, ale sama nie zdołam Was odwiedzać tak często, jakbym tego chciała. Sytuacja rodzinna niestety zmusiła mnie do postawienia takich kroków. Mam nadzieję, że za jakiś czas wrócę do Was z nową energią. Trzymajcie kciuki! 

Komentarze

 1. Gratuluję patronatu i do przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję patronatu, a książkę chętnie poznam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem ciekawa tej pozycji. Wszystko rozumiemy, wracaj z nową dawką energii :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli książka pod Twoim patronatem to muszę koniecznie do niej zajrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przede wszystkim gratuluję patronatu, wyobrażam sobie jak musisz być dumna :) Książka wydaje się ciekawa i na pewno będę ją miała na oku. Nie przejmuj się też chwilowym brakiem czasu, zdarza się, mam nadzieję, że z czasem znajdziesz dłuższą chwilę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i specjalnie dla Ciebie przeczytam tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję! Czekam już na książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję i cieszę się razem z Tobą :)
  Trzymam kciuki, żeby w życiu rodzinnym wszystko się ułożyło, dużo energii i uśmiechu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję patronatu! :) Widzę, że ostatnio coraz więcej blogerów staje się sławnymi :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Pamiętam, jak na wielu blogach pisali o projekcie wydania tej książki. Dobrze, że autorowi się udało. Gratuluję patronatu ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję patronatu i życzę poukładania sobie spraw rodzinnych:)
  Pozdrawiam i do usłyszenia:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję:) Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku.

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję patronatu! Książka wygląda bardzo interesująco, także... czekam na pierwsze recenzje. ;)
  I powodzenia ze sprawami rodzinnymi! Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po twojej myśli. :)
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
 14. Mam nadzieję, że wkrótce wrócisz, mocno trzymam za to kciuki! A Maślanę postaram się poznać ;)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty