KONKURS! KONKURS!

Dziś, zgodnie z obietnicą, kolejny konkurs, w którym do wygrania jest książka: "Ostrożnie z marzeniami" Mai Kotarskiej. 

 


Oficjalny opis książki: 

"Zaczęło się całkiem niewinnie, od przejęcia spadku po zmarłym wujku.
Agnieszka przez krótką chwilę uważała, że uśmiechnęła się do niej Fortuna… Zmieniła zdanie, kiedy w krótkim czasie odszedł od niej narzeczony, weszła w drogę szajce przestępców, a starsza pani, z którą dzieliła dom, wstąpiła na ścieżkę wojenną. Sabina Boszko miała swoje powody, żeby nie lubić Agnieszki i robiła wszystko, by uprzykrzyć dziewczynie życie. A pomysłów jej nie brakowało. Po kilku miesiącach nieustannej wojny podjazdowej Agnieszka była skłonna podejrzewać staruszkę nawet o spowodowanie wybuchów na Słońcu. A jakby tego było mało, nastąpiła na odcisk bandytom. Na szczęście z przeciwnościami losu nie musiała się zmagać samotnie. Nie zawiedli przyjaciele, a na horyzoncie pojawiła się nowa miłość..."


Co trzeba zrobić, by wygrać książkę?
1. Należy zgłosić się w komentarzu pod tym postem. 
Zgłoszenie powinno zawierać odpowiednio: adres e-mail oraz odpowiedź (krótką) na następujące pytanie:
PYTANIE: JAKIE BYŁO NAJWIĘKSZE MARZENIE MOJEGO DZIECIŃSTWA?
2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest pozostanie obserwatorem mojego bloga.
3. Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie osoby mające adres zamieszkania w Polsce. Nie wysyłam nagrody za granicę.
4. Konkurs trwa od 22.02.2014  - 8.03.2014 (do godz. 23:59)
5. Zwycięzca zostanie wybrany drogą losowania.
6. Opublikowanie posta z wynikiem konkursu nastąpi 09.03.2014r. Do zwycięzcy wyślę maila z informacją o wygranej. Jeśli w ciągu 3 dni nie dostanę danych do wysyłki, nastąpi ponowne wylosowanie zwycięzcy.

Życzę wszystkim powodzenia! ;)

 


Komentarze

 1. Moim największym marzeniem było zostanie archeologiem.
  katarzynajanoszek@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. moonikak1@tlen.pl
  w wieku 8 lat odbierałam młodszego brata z przedszkola, przedszkolanka mnie znała i pozwalała bawić się z maluchami :D i wtedy postanowiłam sobie,że też zostanę przedszkolanką :)

  OdpowiedzUsuń
 3. tokarskab@interia.pl
  W dzieciństwie chciałam się nauczyć latać :)
  Do tej pory o tym marzę, ale jak na razie - udaje się tylko we śnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. 324marta342@wp.pl
  Moim marzeniem z dzieciństwa było zawsze posiadanie ogromnego pałacu rodem z bajek o księżniczkach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Książkę czytałam i uważam, że jest świetna, więc zachęcam wszystkich do udziału w konkursie.

  OdpowiedzUsuń
 6. anuha94@gmail.com

  Moja mama zaraziła swoją pasją do gór i jako dziecko miałam dość niestandardowe marzenie - chciałam zostać Przewodnikiem Tatrzańskim :) Wyobrażałam sobie, jak oprowadzam wycieczki. Podobała mi się też myśl, że kiedyś zdobędę te wszystkie ogromne szczyty. Bycie przewodnikiem uważałam za niebywale prestiżowy zawód. W sumie, jeśli chodzi o zainteresowania, to niewiele się zmieniło, więc kto wie... ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. sehenwow@gmail.com
  Jako mała dziewczynka marzyłam, że zostanę panią aptekarką.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak byłam mała ciągle brakowało nam pieniążków i marzyłam,żeby kiedyś pracować w banku i otaczac się tylko pieniędzmi.
  kosmosj@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Oo konkursik, a to wezmę udział bo coś frekwencja malutka://

  Moje marzenie z dzieciństwa,,, miałam wiele,ale kiedyś pamiętam przyszedł do mojego domu ojciec z synem. Byli głodni, poprosili o coś do zjedzenia. Pamiętam nakarmiliśmy ich. Jako mała dziewczynka nie umiałam sobie wyobrazić,że komuś brakuje kromki chleba i tak sobie marzyła,że jak będę dorosła to pomogę każdemu biedne, zafunduję ubrania, jedzenie i wszystko co potrzeba... Chciałam zbawić świat:))

  agaaa006@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim spełnionym marzeniem było mieć normalną rodzinę i cieszyć się z powrotu do domu. Nie bać się :-))

   agniesiap@vp.pl

   Usuń
 10. Moim marzeniem było mieć domek i być mama-Spełniło sie-mam mieszkanko i dwie cudne córeczki 😊
  anetan2112@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. gaia22@interia.pl
  Bycie piosenkarką :) uwielbiałam śpiewać ze szczotką w dłoni :))

  OdpowiedzUsuń
 12. kiniaj1999@wp.pl
  Od małego uwielbiam czytać, dlatego moim największym marzeniem był pokój pełen książek w ukrytym pomieszczeniu w moim przyszłym domu.

  OdpowiedzUsuń
 13. Kiedyś uwielbiałam oglądać filmy przedstawiające życie w średniowieczu, zawsze chciałam być taką piękną królewną w sukni balowej z warkoczem do kości biodrowej i zgrają zalotników dookoła :)...marzenia

  agama11@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. To i ja się zgłoszę :)
  babskieczytadla@gmail.com

  A moje marzenie z dzieciństwa? Dużo ich było, bo podobnie jak Ania z Zielonego Wzgórza uwielbiałam marzyć. Ale takim największym marzeniem zawsze było to, żebym mogła otoczyć się zwierzętami i ratować życie tym najbardziej potrzebującym...wszystkim nie da się, ale cztery zwierzątka w domku mam :D

  OdpowiedzUsuń
 15. obserwuję jako ; paul75i1
  email: paul75i1@wp.pl
  Moim największym marzeniem było ( zresztą nadal jest) wydanie własnej książki i zostanie sławną pisarką. Zawsze jak czytam jakąś książkę szukam w niej zwrotów,które i ja mogłabym zastosować w własnej książce. Już mi chyba tak zostanie. :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Obserwuję jako: ma ra
  mara180893@gmail.com
  Moim marzeniem w dzieciństwie było zostanie wielką podróżniczką... może jeszcze kiedyś się to spełni :)

  OdpowiedzUsuń
 17. evunia9811@wp.pl

  Jako dziecko czytałam lub mi czytano wiele baśni i bajek o czarownicach, wróżkach, elfach, jednorożcach. Do tej pory mi to zostało i teraz moimi ulubionymi książkami są takie właśnie baśnie. Moim największym marzeniem z dzieciństwa było przenieść się w świat tych bajek. Pojeździć na jednorożcu. Spotkać elfa. Nauczyć się czarować. To marzenie żyje we mnie do dziś, choć to może już trochę śmieszne, ale marzeń się nie wybiera. One rodzą się w nas same.

  OdpowiedzUsuń
 18. LISTA MOICH DZIECIĘCYCH MARZEŃ
  1. Chcę mieć małego pieska!
  Mieszkam na wsi, więc zwierząt było i jest u nas dużo, ale do pilnowania gospodarstwa Tata zawsze wybierał duże psy – wilczury, owczarki, boksery, a ja marzyłam o takim malutkim, którego bym się nie bała. W moje 10 urodziny Mama przywiozła małą czarną kuleczkę...wyrósł z niej wyjątkowo mały jamnik. Chodziłam za nim non stop, mówiąc: „Tylko pamiętaj, żebyś nigdy nie urósł i zawsze był moim malutkim przyjacielem” ;) I był…przez 14 lat :)

  2. Chcę być bogata, żebym mogła kupować tyle czekolady, ile zechcę!
  No, może zbytniego bogactwa się nie dorobiłam, ale na czekoladę mi wystarcza ;D

  3. Chciałabym być stewardessą, żeby być blisko chmur i zwiedzać świat!
  Po latach stwierdziłam, że jednak trzeba wybrać bardziej praktyczny zawód i zaczęłam studiować prawo. Świata też jeszcze nie zdążyłam zwiedzić, ale jedno udało mi się osiągnąć – jestem blisko Chmur (patrz nazwisko :D)

  4. Chciałabym być wreszcie duża!
  Udało się!!! Jupi…tylko, że teraz to jednak chciałabym być znów mała ;)

  Także część dziecięcych marzeń udało mi się spełnić, reszta jeszcze przede mną…mam nadzieję, że się uda je zrealizować :)

  Pozdrawiam
  edyta.cha@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 19. obserwuje :)
  mail: izuczka@buziaczek.pl

  moje dziecięce marzenie ? Oj chciałam zostać Śpiewającym Strażakiem! Uwielbiałam śpiewać i chciałam pracować w Straży Pożarnej - gasić ogień i ratować ludzi :) Do dziś uwielbiam śpiewać i oglądam serial "Chicago Fire" o strażakach! :)

  OdpowiedzUsuń
 20. obserwuję jako szeriapple owoc.
  szeriapple@gmail.com

  Marzyłam o tym, żeby zostać chirurgiem lub nauczycielką. Uskuteczniałam swoje marzenia zamęczając rodzeństwo "zabawą w szkołę" lub "lecząc" rośliny w ogrodzie:)

  OdpowiedzUsuń
 21. obserwuję jako: agamama
  imaga.mama@wp.pl

  Będąc dzieckiem 6 letnim umiałam już płynnie czytać i w związku z tym moim marzeniem było posiadanie tak ogromnej domowej biblioteki jaką miała Bestia w Bajce "Piękna i Bestia" Disneya :) ehhh tyyyle książek...... W sumie to nadal o tym marzę :).... może jak wygram w totolotka to się spełni moje marzenie.....

  OdpowiedzUsuń
 22. A moim marzeniem była Grecja! No i udalo się!! Teraz mieszkam w Grecji i mam nawet greckiego męża!!
  E-mail: art84mart@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Moim największym marzeniem dzieciństwa było wybranie się do Disneyland'u oraz wakacje w Chorwacji. Niestety, z powodu dużych kosztów nie spełniło się to na razie. ;c

  E-mail: andzikasz@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 24. E-mail: pola03081993@o2.pl
  Pamiętam,że moim największym marzeniem z dzieciństwa był wielki regał z półkami na całą ścianę,na którym stały by setki lalek Barbie;D
  Obserwuję jako guzikzpetelka7

  OdpowiedzUsuń
 25. E-mail: mystery_m25@vp.pl
  Największym marzeniem z dzieciństwa (choć pozostało ono do dzisiaj) jest zaadoptowanie z jakiejś fundacji konia, podarowanie mu nowego domu, odrobiny ciepła i serca :)
  Obserwuje jako: Invisible

  OdpowiedzUsuń
 26. E mail: marysia.saganowska@gmail.com
  Moim marzeniem było zostać mistrzem w tenisie stołowym :)

  OdpowiedzUsuń
 27. alicja.gruca@op.pl

  JAKIE BYŁO NAJWIĘKSZE MARZENIE MOJEGO DZIECIŃSTWA? Hmm..... no to zaczynając od początku zawsze chciałam być dorosła, mieć dzieci, kochającego męża i wracać po pracy do domu, by spędzać resztę czasu z rodziną (oczywiście chciałam dużo zarabiać i nie musieć gotować i sprzątać). Co do zawodu było tego dużo. Najpierw chciałam być kosmetyczką, potem fryzjerką i gdy już trochę podrosłam, czyli tak około 8 lat chciałam tańczyć na rurze, na koniec chciałam być archeologiem, potem architektem i jako że mam 13 lat zostałam przy lekarzu, ale jestem zbyt leniwa by się tak dużo uczyć, więc z pewnością moja lista się jeszcze powiększy :))

  OdpowiedzUsuń
 28. W dzieciństwie moim największym marzeniem było, żeby zostać fryzjerką, chociaż nienawidziłam nosić kitek, ani w ogóle spinać włosów oraz nie umiałam tego robić. Jedyne moje majstrowanie przy włosach to było samodzielne ich podcinanie w przedszkolu, bo czesała mnie wtedy mama :)
  emiskoczek@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 29. Obserwuję jako Akiria Aluria
  Email: auruna@vp.pl
  Krótka odpowiedź o czym zawsze marzyłam? Chciałabym byc wreszcie poprostu szczęśliwa... Przestac patrzec na innych i byc poprostu sobą :) I zawsze marzyłam odkąd zaczęłam pisac coś dla siebie o wydaniu własnej ksiązki, która dawała by ludziom nadzieję :)

  OdpowiedzUsuń
 30. E-mail: izka3@op.pl
  NAJWIĘKSZE MARZENIE MOJEGO DZIECIŃSTWA to zostac Mama. Wtedy chcialam miec 5 dzieci: Jasia, Zosie, Franka, Marysie i Olge. Do tego chcialam mieszkac na wsi, w malym drewnianym dworku, miec stadnine koni i hodowle owczarkow niemieckich. Wierze, ze marzenia sie spelnia...
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 31. Obserwuję jako: OnlyOne
  E-mail: magda.misiak@opoczta.pl
  Moim największym marzeniem dzieciństwa było studiować na Harvardzie :D

  OdpowiedzUsuń
 32. obserwuję jako: Kasia
  mail: kasiabuczak1605@buziaczek.pl
  baner: modawedlugkasi.blogspot.com
  Moim największym marzeniem w dzieciństwie było takie dosyć oczywiste, chciałam zostać taką księżniczką jak śpiąca królewna, posiadać wszystkie sukienki jakie ona miała i książę na białym koniu :P

  OdpowiedzUsuń
 33. Moim największym marzeniem była chodząca lalka, która mówiła mama. Przywoziło się wtedy takie ze Związku Radzieckiego i czekało, czekało, czekało...
  batonzo@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 34. kontakt.olalewandowska@gmail.com
  Moim największym marzeniem było posiadanie wielkiej rodziny. Zawsze zazdrościłam znajomym gdy opowiadali ile krewnych przybywa do nich na święta. :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty